pierwsza praca a zwolnienie lekarskie

pierwsza praca a zwolnienie lekarskie

Chiński host ma obowiązek zachować jego goście byli zadowoleni, a jeśli nie jedzą z apetytem i przyłączyć się do rozmowy z tabeli, a następnie gospodarz nie będzie w pokoju. Jeżeli masz specjalne wymagania żywieniowe lub jakiekolwiek problemy dotyczące żywności i napojów ogólnie (być może jesteś cukrzykiem, kto potrzebuje posiłków w przewidywalnym czasie), to najlepiej ostrzec gospodarza przed wydarzeniem. Takie rzeczy powinny być częścią danych osobowych przewidzianego dla wszystkich w grupie.

Jest zwyczajem, aby zaprosić gospodarz lub gospodyni na kolację powrotną. To nie powinno być w tej samej restauracji. Jako gospodarz, trzeba pamiętać, aby przybyć po pierwsze, aby pomieścić gości i toast swoich gości. Musisz wiedzieć, jakie jedzenie na zamówienie i uświadomić pracownikom, że płacisz rachunek. Można oczekiwać, że chińscy goście spróbować płacić, zwłaszcza na rodzimym plastra. To wszystko jest o „twarzy”.

Rozmowa

pierwsza praca a zwolnienie lekarskie

Większość tematów są otwarte do dyskusji. Byłoby niegrzecznie mówić o działalności przed i podczas jedzenia, więc zapytać, i przygotować się pytanie, o rodzinie, hobby i opiniami Chinach. Należy mieć na uwadze, że Organizacja Narodów Zjednoczonych uznaje rząd Chińskiej Republiki Ludowej jako jedyny rząd Chin. Możesz mieć opinie na temat Tajwanu i Tybetu, ale najlepiej zachować te do siebie.

Istnieje wiele innych pomniejszych tradycji. Nie należy martwić się zbytnio o nich ani o dokonanie gafę. Chiński gospodarza wolałby załagodzić żadnego błędu, a nie żadnego problemu z niego. Traktuj każdego takiego zdarzenia jako doświadczenie uczenia się i zainteresowanie będzie patrzył przychylnie.

Ian Ford mieszkał w Chinach przez większość ostatnich 10 lat. On jest właścicielem i zarządcą Chiny podróży, tour operator w Wielkiej Brytanii podróży oferujących w Chinach z dodatkiem zainteresowania (zarejestrowana w Anglii i Walii nr 07014791, ATOL 10236)

Artykuł dzięki: