pierwsza praca ekwiwalent za urlop

pierwsza praca ekwiwalent za urlop

Stosunki handlowe między Chinami i Afryką – handlu i inwestycji w Afryce

Statystyki forum pokazały, że Chiny zainwestowała prawie 1 mld USD od roku 2000. Ministrowie z obu stron postanowili jeszcze bardziej wzmocnić swój związek po obu ekonomicznych i politycznych powodów.

Spotkania handlowe były owocne, tak daleko, a ich stosunki uległy poprawie na wiele sposobów. Najlepsze chińskie ministrowie i doradcy polityczni były wielokrotnie odwiedzając kraje afrykańskie, aby budować zaufanie i zrozumienie jego kultury i gospodarki. W ubiegłym roku minister spraw zagranicznych Li Zhaoxing odwiedził cztery główne kraje w Afryce, i podzielił się swoimi poglądami z jego prezydentów.

pierwsza praca ekwiwalent za urlop

W tym roku handel chińsko-afrykańskiego zobaczyłem jakieś nowe wymiary: Zadaje rolnych; handel kością słoniową; sprzedaż samochodów; słupki i inne. Ponieważ oba te kraje są bogate w surowce rolne, Chiny mają plany znacznych inwestycji w celu zwiększenia handlu rolnego. Od 1960 roku, Chiny odegrała role dla podwyższenia efektywnych technologii rolno Afryki – wysyłając 10000 techników szkolić rolników afrykańskich oraz wprowadzenie innowacyjnych programów jak rolnictwo na wielką skalę, hybryda zbiorów ryżu i warstwy rolnictwa. Z wielu innych agend w ręku, to powiedział, że rolnictwo będzie jednym z priorytetów. Aby tak się stało, w ostatnim czasie chińscy delegaci ogłosił, że przeznaczono 5 mld dolarów USD na celu poprawę produkcji rolnej w wielu krajach afrykańskich. Mówili, że to również zmniejszyć bezrobocie i ubóstwo, i będzie stymulować wzrost rolniczej.

Choć handlowa Chin z Afryką jest tam od ponad pięćdziesięciu lat, jego wspaniałomyślny ręka jest nadal pod kontrolą. Niedawna handel kością słoniową jest jednym z nich. W lipcu 2008 roku, panel poparł ideę pozwalając Chiny do udziału w handlu kością słoniową.
Artykuł dzięki: