pierwsza praca oczekiwania vs rzeczywistosc

Biznes http://danel-hurt.pl/odziez-meska,data,228,0.html Kenia – Jak zarejestrować firmę w Kenii

Istnieje 10 prostych kroków do rejestracji firmy w Kenii. Zaczynasz w Rejestrze Spółek Handlowych w Sheria House.

Wyszukiwarka 1.Name: Jest rzeczą oczywistą. Trzeba nazwę. Ta część ma dwa dni i kosztuje poniżej 5 $.

2.Prepare Memorandum oraz art Związku: dokumenty te określają cele, zasady, abonentów i autoryzowanego kapitału zakładowego firmy.

3.Pay Stamp Duty: Ilość pieniędzy, które płacisz zależy od zadeklarowanego kapitału nominalnego. Zaczynasz zbierając cztery formy z Urzędu Skarbowego w Kenii Times Tower. Dwa egzemplarze przejść do Rejestru Gruntów, jeden jest zatrzymywana przez Ciebie, a drugi przez bank.

4.Declaration zgodności: a komisarz przysięgi musi podpisać ten formularz w Twoim imieniu.

5.File Deeds w biurze rejestratorów: Następnie należy złożyć dokumenty w Companies Registry.

Obejmuje to umowa i statut stowarzyszenia. Jest zróżnicowana opłata dołączone do tego.

6.Register dla Personal Identity Number VAT PAYE: To trwa jeden dzień, aby zarejestrować się na Times wieży i jest bezpłatny.

7.Register dla NHIF: NHIF oznacza Narodowego Funduszu Ubezpieczeń Hospital. Jest to obowiązkowa składka medyczne dla swoich pracowników.

Zarejestruj się w budynku NHIF.

8.Register dla NSSF: NSSF oznacza Krajowego Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Jest to obowiązkowe, aby przyczynić się do pracowników funduszu emerytalnego. Rejestracja odbywa się w siedzibie NSSF na dole Valley Road.

9.Register dla firmy zezwolenia: Ten wniosek został złożony do Rady Miejskiej. Trzeba będzie przestrzeń biurową przed złożeniem tego wniosku.

10.Get swoje pieczątki firmowej. Jest to ostatni bit. Można uzyskać dobre uszczelki jakości firma z Seal miodowe Stationers w Nairobi.

Artykuł dzięki: