pierwsza praca od 1 grudnia a urlop

pierwsza praca od 1 grudnia a urlop

Oznacza to, że lokalny przemysł stoczniowy ma duży potencjał, aby stać się globalnym graczem.

Jednak, jak pokazano Historia, Indonezja miał koszmarne doświadczenie, gdy jego rząd został zmuszony do relaksu jego kabotażu Przepisy na początku lat 80. z powodu kryzysu naftowego. Indonezyjskie wysyłka wykonawczej powiedział taka polityka niemal doprowadziły do ??unicestwienia jego bezpośrednim krajowej floty. (Krajowe) floty Indonezji drastycznie spadła. 97% (między wyspie) handel Indonezji poświęcono zagranicznych armatorów.podpowiemy jaki rodzaj betonu towarowego

Eksperyment był kosztowne podkreślając, że większość środków wykonawczych, wydanych w latach 80. były nieskuteczne i były wielką szkodę dla przemysłu żeglugowego Indonezji.

pierwsza praca od 1 grudnia a urlop

Zamiast „uchylenia” ustawy kabotażu, najlepszym sposobem jest zachęcenie sektora prywatnego, właścicieli i spedytorów statek i agencje rządowe do „współpracować w kierunku wspólnej wizji: Aby umożliwić przedsiębiorstwa żeglugowe nie przegapić tej szansy”

Istotne jest, że żegluga przemysł kraju zachowuje swoją zdolność transportową „rodzimy”, aw tym procesie, zabezpiecza swój interes narodowy. Odpowiedź nie jest zniesienie ustawy kabotażu, ale w istnienie „spójnego i sprawiedliwego systemu legislacyjnego i regulacyjnego”, które wyrównać szanse między operatorami zagranicznymi i krajowymi wysyłki.

pierwsza praca od 1 grudnia a urlop

Prawo kabotażu w Inpres No.5 / 2005, a jego realizacja w indonezyjskiej Maritime

To nie jest łatwe do rozwijania National Maritime Industries. Czemu? Ponieważ ponad 95% działalności import eksport są serwowane przez obce statki. Więcej na statki te zagraniczne również zajmują prawie 50% krajowych usług transportowych.

Indonezja stara się wnieść nową rewolucję w swoich branżach morskich wydając Inpres nr 5/2005. Dopiero ponowna ocena zaangażowania rządu dla swoich przepisów morskich, które zostały istnieje od dwóch lat temu, ale nie został wdrożony prawidłowo aż do teraz.
Artykuł dzięki: