pierwsza praca zwolnienie lekarskie

pierwsza praca zwolnienie lekarskie

Przedmioty takie jak białe kwiaty, parasole, chusteczki, noży, nożyczek i zegary nie należy podawać jako prezenty, ponieważ są one uważane za pechowy.

Para wszystkiego, co jest wskaźnikiem harmonia, rzemiosła i rękodzieła z danego kraju lub długopisem, jest coś do rozważenia, jako dar.

Prezenty nie powinny być zapakowane w kolorze czarnym, białym lub niebieskim papierze, ponieważ są one związane z pogrzebami. Żółte opakowania z czarnymi pism są symbolem śmierci, więc to powinno być również unikać.

Złoto, srebro i czerwony szczęście kolory.

Komunikacja

Podczas komunikowania się ze swoimi chińskimi partnerami biznesowymi, należy pamiętać, co następuje:

pierwsza praca zwolnienie lekarskie

Nie skacz w: Po zadał pytanie, czekać na swoją kojarzy odpowiedzieć. On lub ona może zająć trochę czasu. Nie musisz wypełnić lukę ciszy.

Nie kłaniać: Pokłony jest wielowiekowej tradycji i nie jest praktykowana w tych dniach.

Mają własną interpretera: Posiadanie prywatnego tłumacza jest korzystne, ponieważ będzie poznać o tłumaczeniu lub co przegapiłeś po spotkaniu.

Adresowanie Etykieta: Podczas adresowania chińskiego wspólnika, trzeba zrobić, nazywając je „pana, pani, czy pani”, a następnie ich nazwiska. Wprowadzając się ich nazwisko jest zazwyczaj przedstawiane jako pierwszy. Uzyskanie prawidłowego wymowa jest również ważna. Slang i żargon powinny być po prostu wykluczyć, podczas gdy w spotkaniu biznesowym.

Nie mów „nie”: Mówiąc „nie” do partnera biznesowego jest uważane za niegrzeczne. Lepiej jest powiedzieć, „być może”.

Hurtownie forum jest pierwszą platformą dyskusji online dla USA hurtowników i dystrybutorów hurtowych forum. Dołącz hurtowego forum dziś wiedzieć o ebay dostawców, katalogu Dropshippers i wiele więcej.

Artykuł dzięki: