pierwsza praca w szkole podstawowej

Wziąć pod uwagę następujące kwestie:

Obiad i kolacja w restauracji może być dość głośno, a palenie papierosów jest dozwolone przy stole. Z biegiem czasu, będzie przyzwyczaić się do niego.

Noże są nieobecne w tabeli. Znajdziesz pałeczki, łyżki zupy i miski. Podczas korzystania z pałeczkami, zaleca się, aby nie zwrócić je w kierunku osoby, nie należy trzymać je stoi wysoki w misce ryżu. Taki gest jest wskaźnikiem kadzidła, że ??jest spalony na pogrzebach.

Mięso wieprzowe, drób lub ryby jest przygotowany w taki sposób, to jest bardzo delikatne, i staje się łatwe do usunięcia z jego kości z pałeczkami.

Porcja się od wspólnej płyty powinny być wykonane z czystej łyżką lub przy końcu pałeczki, że nie wchodzi w ustach.

Jako gość na posiłek, być przygotowanym na niespodzianki. Można zauważyć, że gospodarz nakazał znacznie więcej jedzenia niż można konsumować. To jest tylko „zachować twarz”. Innym sposobem na okazanie gościnności jest służąc wam, nawet jeśli nie prosić, aby Mu służono.

Według chińskiego zwyczaju, to gospodarz, który płaci za posiłek. Wyklucza się zorganizować spotkanie z przyjaciółmi. Jednakże, jest uprzejmy, aby zawsze oferować zapłacić. Nie jest rzadkością, aby znaleźć dwie osoby kłócą zapłacić po posiłku.

Jeśli zostaniesz zaproszony na posiłek, należy być przygotowanym, aby Mu służono, jak jesteś „gościem honorowym”. Należy zrobić to samo, jeśli nie zaprosił swoją chińską gości na posiłek.

Korzystanie pałeczki to czysta przyjemność swojej chińskiej gospodarza. Jednakże, jeśli nie są wygodne korzystanie z nich, trzymać się sztućców na stole, jeśli istnieje.

Zaleca się, aby nigdy nie zacząć posiłek podczas mówienia w sprawach związanych z działalnością. Pozwól chińskie kojarzy aby przywołać ten temat. Mówiąc o pogodzie w kraju, zabytków, ciekawych miejsc, swoich poprzednich wyprawach, sztuki i muzyki, jak również podejmowania komplementy o jedzenie i atmosfera restauracji są tematy do dyskusji na temat przed przedmiotu działalności.
Artykuł dzięki: