pierwsza praca zarobkowa henryka sienkiewicza

pierwsza praca zarobkowa henryka sienkiewicza

5. Nigdy nie udawaj, że wiedzą więcej niż to, co naprawdę robią. Leżącej lub mylące wywiad wróci do was prześladować.

6. Zawsze ubierać odpowiednio do rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwsze wrażenie może być twoim ostatnim. W razie wątpliwości lepiej jest ponad sukni niż w sukience.

7. Badania najczęstsze pytania wywiad dla zadania, które poszukują i praktykować swoje odpowiedzi. Zawsze staram się być jak najbardziej konkretny podczas odpowiadania na pytania. Użyj przykłady w miarę możliwości.

8. Mowa ciała odgrywa ważną rolę w czy jesteś zatrudniony. Należy powitać swój wywiad z mocnym uściskiem dłoni i utrzymywać kontakt wzrokowy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Uważaj na wszelkie złe nawyki mówienia można mieć zbyt wielu takich gestów lub gryzących górną wargę.

9. Pokaż swoją pasję do pracy. Pamiętaj, pasji nie jest czymś, co można uczyć … albo masz go lub nie. Pracodawca chce wiedzieć, że masz.

10. Bądź uważny, gdy rozmowa się dzieje. Słuchaj zadane pytania. Można przypomnieć sobie swoje myśli, zanim odpowiedział na pytanie i zawsze można poprosić o wyjaśnienie, w przypadku, gdy nie rozumiem pytania.

11. Odpowiedź na pytania w sposób, który pokazuje, że mocne strony i doświadczenia dopasować te, które są wymagane przez zadanie.

12. Zakończenie wywiad z innym mocnym uściskiem dłoni i zapytać, kiedy można spodziewać się usłyszeć od nasza strona internetowa nich o pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna może być bardzo stresujące … zwłaszcza gdy jest to zadanie, które naprawdę chcą. Jeśli jednak przestrzegać wskazówek kwalifikacyjnej wyżej wejdziesz kolejnej rozmowy kwalifikacyjnej z dużo większą pewnością.

Teraz wyjść i asa kolejnej rozmowy kwalifikacyjnej!

Artykuł dzięki: