pierwsza praca a urlop wypoczynkowy

pierwsza praca a urlop wypoczynkowy

Niestety takie transakcje dłużne mogą zapalić się „ekonomiczny bańka pęknie” dla Chin, które mogą rozprzestrzeniać się na cały świat regeneracji kolejny globalny kryzys finansowy.

4. wojna walutowa to nie tylko w Chinach, ponieważ istnieją inne kraje takie jak Japonia, których walutą jest jen zdewaluowało. Ponieważ jest to wymienialnej walucie, łatwo jest manipulować. Japonia ze wzrostem PKB na poziomie 1,10% (3rd. Kwartał), stopa procentowa 0,00%, stopa inflacji 0,20%, stopa bezrobocia od 5,10%, a bilans płatniczy $ www.marsmusic.pl 1436 mld posiada zdolność manipulowania swoją walutę również. Na trzecim kwartale 2010 roku, jen był przedmiotem obrotu wokół 83 do dolara. Niestety, Chiny są postrzegane jako jedynym winowajcą w tej kwestii manipulacji walutowych. W rzeczywistości, istnieje wiele krajów biorących udział w tym akcie, który dodaje się do globalnej nierównowagi handlowej. Każdy z tych krajów zaangażowanych subtelnie wykorzystał nieciekawej sytuacji pozostać konkurencyjna w skali globalnej, podczas gdy Chiny nosi burę i ciśnienia.

Na zakończenie rozwój kapitulacji w wojnie walutowej, można rozszyfrować, że obecna wojna waluty jest bardziej skomplikowana i głęboka, niż jest uważany. Problem nie polega między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. To więcej niż Chiny przeszacowania jego waluty lub waluty światowej z ich wymianą lub dźwigni nierównowagi handlowej. W konsekwencji może to być trudne do rozwiązania w krótkim okresie, a więc świat musi oczekiwać więcej z impasu w 2011 roku podano w części 2 tego artykułu do końca analizy.

pierwsza praca a urlop wypoczynkowy

Referencje: TradingEconomics.com

Autor: Charles Horace Ampong

Artykuł dzięki: