pierwsza praca jakie wynagrodzenie

pierwsza praca jakie wynagrodzenie Utrzymanie wrażliwy charakter działalności na uwadze, wielu analityków są zaniepokojeni decyzji panelu, gdyż mogłoby to stanowić zagrożenie dla słoni. Inne główne organizacje ekologiczne twierdzą, że Chiny są jeszcze do regulowania handlu kością słoniową prawidłowo. Jednak rząd chiński odrzucił roszczenia i powiedział, że podjął wszelkie kroki w celu wyeliminowania nielegalnej działalności, a poprawiły swoją egzekwowania handlu kością słoniową.

Z drugiej strony afrykański odpowiednik też ma coś do pokazania. Wzrost eksportu do Chin w Afryce stale rośnie od 1992 roku Choć był to wzrost umiarkowany do 98, po czym nastąpił gwałtowny wzrost eksportu.

Z Chin odgrywa istotną rolę w rozwoju Afryki, praw człowieka, az drugiej strony ten akt pytań. Analityk Chen-Shen-Yen wskazuje, że „Chiny potrzebują energii z Afryki”. A inni się z tym zgodzić. Niektórzy z nich uważają, że silny związek Chin z Afryką może być zagrożeniem dla krajów zachodnich, które opiera się na bogatych surowców kontynentu. Wielu badaczy uważa, może to być wyścig dla surowców. Afryka jest nadal bogata w tym; Chiny szybko rośnie, i to potrzebuje środków, aby ugasić swoje pragnienie gospodarczego. Oleju – jest jednym z głównych surowców. Nigerii i Sudanu są znane z produkcji ropy naftowej. Kiedy Chiny wspierane przez rząd sudański, prawa człowieka były kancelaria odszkodowawcza kraków szybkie podkreślić i krytykują ruch z powodu przemocy w regionie Darfur.

Z dużą ilością planów i obietnic, te dwa narody nadal utrzymać swoje stosunki gospodarcze. Sceptyczny widzowie wciąż obmyślać znaleźć prawdziwego motywu. Wśród wszystkich tych gorących debat oba kraje nadal podają sobie ręce.

Angela Huntao pracuje obecnie w Chinach spółki Afryki, która dostarcza informacji na temat handlu Chiny Afryka i Chiny inwestycji w Afryce.

Artykuł dzięki: