pierwsza praca minimalne wynagrodzenie 2016

pierwsza praca minimalne wynagrodzenie 2016

3 Pytania najlepszych kandydatów Praca Zapytaj w wywiadzie

Czy jesteś najlepszym kandydatem praca? Wiesz, można również wykonać w tej pozycji. Trzeba tylko okazję przeprowadzić wywiad z menedżerem wynajmu. Gdy pojawi się w drzwiach, jesteś zadawanie właściwych pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Zgadza się. To do ciebie, aby zadać kilka pytań w trakcie tego procesu. Jeśli nie uda się to zrobić, że menedżerowi może się zastanawiać, czy jesteś dobrym wynajem na to stanowisko.

Dlaczego Zadawanie pytań jest niezbędna

Jeśli nie wystarczy zapytać lub właściwych pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jesteś wskazaniem do kierownika wypożyczającego, że może nie mieć wystarczająco dużo zainteresowanie pozycji. Bardziej, jeśli poprosić niewłaściwe pytania, mogą zastanawiać się nad swoimi prawdziwych motywów tej pozycji. Nie wychodzą znaczenie co proces ten wywiad dwukierunkowa rozmowa.

Czego oczekujesz ode mnie?

Zanim pojawi się zbyt daleko w procesie wywiadu, trzeba zadać to pytanie. Czego pracodawca oczekuje od Ciebie w ciągu pierwszych 30 dni? Co z pierwszych 90 dni? Jeśli nie wiedzą o tym, że nie możesz być pewien, że można wykonać zadanie prawidłowo. Poświęć trochę czasu, aby omówić konkretne cele pracodawca chce, aby osiągnąć, jeśli dają ci pracę. To pomaga wyglądać profesjonalnie i gotowy do zadania, też, szczególnie jeśli zapewnić wywiad pracy można osiągnąć te cele.

pierwsza praca minimalne wynagrodzenie 2016

Jakich rezultatów jest firma szuka?

W skrócie, chcesz wiedzieć, co się dzieje, aby różnica dla firmy. Czy firma skupiła się na zyski? Być może oni pracują na rzecz budowania świadomości marki lub wprowadzanie do obrotu ich firmy jako lidera w dziedzinie technologii. Musisz wiedzieć, siłą napędową firmy. Dzięki tym informacjom można następnie dostosować zadania, które wykonują w pracy do osiągnięcia tych celów. Wiesz, w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, czy jest to rodzaj zadania można zrobić dobrze.

Jakie umiejętności są szukasz?

Przyjdź czas przeglądu w ciągu kilku miesięcy, będziesz wiedzieć, jakie umiejętności pracodawca szukał. Jeśli zadasz to pytanie menedżera zatrudniania, zamiast tego, można zapewnić, że pierwsza opinia idzie dobrze. Innymi słowy, czy chcą entuzjazm? Czy ich najlepsi specjaliści pracują długie godziny do realizacji zadań? Być może chcą elastycznych pracowników.

Zadając te pytania podczas procesu rozmowy kwalifikacyjnej, to pokazać swoje umiejętności, aby pasował do tej roli. Jako kandydata do pracy, trzeba przyćmić innych rozmówców. To jeden ze sposobów, zawsze możesz to zrobić.

Artykuł dzięki: