pierwsza praca na pol etatu a urlop

pierwsza praca na pol etatu a urlop

Międzynarodową ekspansję w Credit Crunch – zmniejszyć lub poszerzyć – Dlaczego nie Obie

Nie da się ukryć tego, czasy są trudne na całym świecie, z wyjątkiem kilku szybkich towarów przewożonych konsumpcyjnych (FMCG) firm, większość z nich jest na celowniku. Więc kiedy pozował z wszelkimi sugestiami na temat rozszerzenia są one uważane przez wielu menedżerów jak tabu. Ale dlaczego?

Jak to się mówi „każdy problem jest okazją”, więc nadszedł czas na zarządzanie do skorzystania z obecnej sytuacji ekonomicznej i skurczy się obszary ich działalności, które są niedostatecznie wykonywanie i wziąć długi twarde spojrzenie na poprawę ich pozycji gotówkowej. To nie jest po prostu kierować siły roboczej, ale podjąć ścisłą kontrolę portfela produktów i usług, pozbyć się odpadów i skupić się na zwycięzców.

pierwsza praca na pol etatu a urlop

Po bilans jest w dobrym stanie i jest zrównoważony a potem nadszedł czas, aby dokonać przeglądu strategii rynkowej i rozważyć obszarów ekspansji. Nie mogło być lepszego czasu niż teraz, aby rozważyć rozszerzenie międzynarodowej Sterling spadła przeciwko wielu walutach obcych w ciągu ostatnich 2 lat, dzięki czemu nasza oferta Wielkiej Brytanii o wiele bardziej konkurencyjne i bardzo atrakcyjna importować. Na przykład, £ jest obecnie wart około 157 Jen versus 248 (to masywny 37% tańsze nasze oferty są dziś w porównaniu z 2 lata temu). Podobnie, Chiny 26%, 22% Singapur, Tajwan na poziomie 17%, euro na poziomie 22%, USA 18% i tak dalej.

Innym powodem do rozważenia będzie globalna jest skala korzyści związanych ze sprzedażą głośności. Jesteśmy stosunkowo niewielka populacja 61 mln więc mamy Niewielka do nasycenia rynku, podczas gdy Japonia jest dwukrotnie nasza wielkość i Chiny to ogromny na 1,33 mld z wielu innych krajów zaludnione przysłania nam.

Jednakże, wyrwanie się z Wielkiej Brytanii mogą mieć swoje „pułapki, jak również jest bardzo lukratywny.
Artykuł dzięki: