pierwsza praca od 1 grudnia a urlop wypoczynkowy

pierwsza praca od 1 grudnia a urlop wypoczynkowy

12 Job Interview wskazówek, które pomogą Ace Twój Następny wywiad!

Więc już napisane i ponownie napisane swoje CV i list motywacyjny niezliczoną ilość razy … użyłeś każdy trick w książce, aby Twoje CV i list motywacyjny wyróżniać. Masz w końcu wysłał ich, aby uzyskać swoją wymarzoną pracę i niski, a oto wszystko, karolinagazda.pl/kancelaria-prawna-gdynia że ciężka praca w końcu się opłaciło … telefon dzwoni i masz, że wzywam was czekałem … zostałeś poproszony o wywiad do pracy swoich marzeń.

Gratulacje … teraz nie mess it up!

Ważne jest, że wszystko, ciężka praca, aby uzyskać wywiad nie wykracza odpadów … ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to wysadzić go na rozmowę.

Oto 12 wskazówek, rozmowa kwalifikacyjna, które pomogą Ci tę pracę swoich marzeń …

pierwsza praca od 1 grudnia a urlop wypoczynkowy

1. Nigdy nie jest za późno na rozmowę kwalifikacyjną. Nie tylko spóźnienie nie idź na zbyt dobrze z ankietera, ale powinieneś dać sobie czas, aby odpocząć i zebrać myśli, zanim rozmowa faktycznie rozpoczyna.

2. Czy badania. Przed rozmową, spróbuj dowiedzieć się, jak można o firmie. Jak inaczej można oczekiwać, aby odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego chcesz pracować z [nazwa firmy]?” Albo: „Dlaczego sądzę, by być dobrym rozwiązaniem w [wstaw firmy]?” Albo szereg podobnych pytań. Jeśli nie wiesz nic na temat firmy, w której nie będzie zatrudniony znać.

3. Należy zawsze mieć dodatkowe kopie CV do rozmowy kwalifikacyjnej. Nigdy nie wiadomo, czy inni będą wezwany do zasiadania w komisji wywiadu. Chcesz być w stanie dać wszystkim w komisji swoją własną kopię swojego CV.

4. Ankieterzy chcą wiedzieć, że nie jesteś po prostu patrząc na „jakiejkolwiek” pracy, ale, że szukasz „prawo” dla ciebie zadanie. Dlatego powinien być przygotowany z kilku pytań, które chcesz zadać z nich. Będzie to również zrobić wywiad wydaje się bardziej jak dwukierunkowej rozmowy zamiast jednokierunkowej wywiadzie.

Artykuł dzięki: