pierwsza praca w roku kalendarzowym a urlop

pierwsza praca w roku kalendarzowym a urlop

Roczne przepływy bezpośrednich inwestycji zagranicznych wzrosła do 75 miliardów dolarów w 2007 roku, a jego wzrost PKB wynosi ponad 11%. ogromna siła nabywcza w kraju i skala importu materiałów produkcyjnych daje mu sporą przewagę kosztową. Chiny na pewno ma przewagę pod względem postrzegania tanich produktów. Chińscy producenci rosną skokowo pod względem liczby i wielkości.salon kia kraków Miliony pracowników migrują z wnętrza do pracy w fabrykach w pobliżu wybrzeża. Teraz Chiny mają wszystko światowych producentów szukasz wiarygodnego źródła towarów.

Głównym produkcji w Chinach jest w górnictwie i przetwórstwie rud, żelaza, stali, aluminium i innych metali, węgiel; budowa maszyn; zbrojenia; tkaniny i odzieży; ropa naftowa; cement; chemikalia; nawozy; produkty konsumenckie, w tym obuwia, odzieży, zabawek, elektroniki, takich jak telewizory, komputery, odtwarzacze MP4, telefony komórkowe, części elektronicznych, przetwórstwie spożywczym; środki transportu, w tym samochodów, części samochodowych, wagonów i lokomotyw, statków i samolotów; sprzęt telekomunikacyjny, a nawet satelitów. Ta gama produktów stale się zmienia i rozwija.

Wzrost gospodarczy i kulturowy

chińscy obywatele mają dostęp do technologii uprawy biorąc pod uwagę jak dostępne produkty. Ponad 130 mln Chińczycy mają teraz dostęp do internetu. To samo w sobie będzie generować boom popytu ze strony chińskich konsumentów, którzy chcą wiedzieć więcej o świecie i produktów mogą kupić. Dla konsumentów północnoamerykańskich i europejskich i producentów, Internet jest nawiązanie kontaktu z chińskich sprzedawców produktów i chińskich producentów i dystrybutorów. Duże Chiny portale handlowe zostały opracowane i działać jako źródło kontaktu dla chińskich producentów i nabywców za granicą.

Jednym z największych problemów, z pozostają dla producentów szukających chińskich dostawców i dystrybutorów jest ich odnalezienie i komunikowania się z nimi.
Artykuł dzięki: